? Podziękowania "Piknik z krówką".

Czas na podziękowania ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Szczególne podziękowania Fundacja Radośni kieruje w stronę: Piotra Remiszewskiego - Burmistrza Miasta Milanówka, Milanowskiemu Centrum Kultury Ochotniczej Straży Pożarnej w Milanówku MPWiK w Milanówku,  Centrum Usług Społecznych w Gminie Milanówek a także w kierunku Straży Miejskiej w  Milanówkun❤️ oraz Komunikacji Społecznej w Milanówku

Dziękujemy wszystkim za cykliczne, bezinteresowne wsparcie dla naszej Fundacji Radośni i jej podopiecznych, za otwarte serca i pomocną dłoń wspierającą nasze działania charytatywne. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że mogliśmy ten dzień, móc spędzić miło i bezpiecznie we wspólnym towarzystwie podczas Pikniku
z Krówką ❤️

Ania Krysiak & Band dziękujemy za wspaniały koncert, podczas Pikniku z Krówką.
Panu Akustykowi Sound & Light Pawłowi Remez dziękujemy za profesjonalne nagłośnienie całej imprezy z Krówką.
Tworzycie wszyscy niepowtarzalny team Dziękujemy !!!! ❤️❤️

kierujemy ogromne podziękowania w stronę Pani i Pani uroczej Kwiaciarni w Milanówku - w której zawsze są przepiękne, świeże kwiaty Dziękujemy za cudowne bukiety kwiatów na nasze stoły podczas Pikniku z Krówką. To już któryś raz otrzymujemy od Pani taki  prezent , który cieszy nasze oczy i oczy naszych gości dodatkowo kusząc zmysłowym zapachem Jest Pani nieoceniona.

Fundacja Radośni - Odczarujmy Autyzm chciałaby jeszcze raz gorąco podziękować Panu Konradowi Pietrzykowskiemu z Milanowskiego  Muzeum Gier i Komputerów
za propozycję wspólnej zabawy *cofnięcia się w świat wirtualnej - komputerowej przeszłości* podczas Pikniku z Krówką Mamy nadzieję, że nasi goście, byli
miło zaskoczeni.
Dziękujemy również za wsparcie, które otrzymał Pan Konrad Pietrzykowski ze strony: Pana Leszka Janasika Dyrektora Społecznego Liceum Ogólnokształcące Nr 5 STO w Milanówku za udostępnienie wszystkiego co niezbędne do organizacji stanowiska Milanowskiego Muzeum Gier i Komputerów.
Fundacja kieruje również swoje podziękowania w stronę naszego radnego Kamila Bialika , który uznał, że "najwyższa pora wykorzystać potencjał Pana Konrada Pietrzykowskiego Milanowskiego Muzeum Gier i Komputerów Gratulujemy!!! Panie Konradzie.

Drodzy Państwo, Fundacja Radośni kieruje serdecznie podziękowania w stronę *darczyńców * którzy przekazali nam na Fundacyjny Kiermasz mnóstwo *gadżetów* Dziękujemy za książki, biżuterię. Dziękujemy ❤️

Serdeczne podziękowania  i dla rodziców oraz znajomych, a także przyjaciół za przepyszne ciasta, zakupy a także owoce, które dostarczyli na Piknik z Krówką, dzięki temu nasi goście, mogli na słodko, spędzić tę wyjątkową niedzielę. Dziękujemy za przemiłą obsługę naszych gości.: Joannie,Teresie, Julii, Katarzynie, Magdalenie "Pavlowa Magdy" skradła nasze, a także tort bezowy od Kasi.

Dziękujemy serdecznie wszystkim tym osobom, które wsparły nas technicznie: użyczyły auta, coś zawieźli, przywieźli przewieźli', odebrali, w czasie imprezy jeździli do sklepów, jeździli po tort, pomogli posprzątać. Bez ogarnięcia tych wszystkich czynności naprawdę, byłoby nam bardzo ciężko. Dziękujemy ❤️❤️

Fundacja Radośni dziękuje *swoim gościom* dzieciom i ich rodzicom, którzy z wielką radością wzięli chęć w losowaniu wielu ciekawych nagród podczas Pikniku
z Krówką 27 czerwca br. Nagrody te zostały podarowane min. przez: Burmistrz Miasta Milanówka, Milanowskie Centrum Kultury, Eveline Cosmetics Księgarni Natuli, Bibliotece Grodziskiej Fundacji ING Dzieciom, MPM - Mój przyjaciel domu, Sprawiliście Państwo ogromną frajdę w tym szczególnym dniu milanowskim dzieciom. Podziękowania dla dziewczyn, które obsługiwały loterię: Kasi, Gosi, Agnieszce, Klarze ❤️ Jesteście niezastąpione dziewczyny.

Dziękujemy również za malowanie buziek dzieciom :-) Oliwka i Ewelina - jesteście the best :-)