przetarg

Szanowni Państwo, ukazało się ogłoszenie na stronie Centrum Usług Społecznych w Milanówku ( linki poniżej) do BIP.
Przetarg ten dotyczy wyboru najodpowiedniejszej Firmy, która podejmie się i zrealizuje zadanie na:
Przeprowadzenie remontu budynku przeznaczonego na mieszkanie wspomagane w ramach projektu „Rozwój usług społecznych w Gminie Milanówek- Edycja 2.”
( W remontowanym domu ma powstać DOM wspomagany o charakterze treningowym dla młodzieży i dorosłych osób ze spektrum autyzmu w Milanówku )
Jeśli prowadzicie Firmę budowlaną, przeprowadzacie remonty, znacie i polecacie Firmy trudniące się remontami, jest uprzejma prośba o przekazanie informacji jak największej ilości potencjalnym Wykonawcom o możliwości przystąpienia do postępowania.
Ofertę należy złożyć za pośrednictwem ww. Platformy do dnia 21.03.2022 r., do godziny 11:00.

Miło nam poinformować, że Fundacja Radośni została Partnerem z Instytucją Milanowskiej Opieki Społecznej w Programie „Rozwój usług społecznych w Gminie Milanówek – edycja II”.

Dla naszej Fundacji, oznacza to: otrzymanie funduszy na remont Domu Wspomaganego o charakterze treningowym, a także otrzymanie funduszy na funkcjonowanie w tym Domu: tj. wyposażenie go, zatrudnienie wykwalifikowanych terapeutów, opiekunów a także na prowadzenie Treningu Umiejętności Społecznych z dorosłą młodzieżą ze spektrum autyzmu itp.

formatka