✍️ Fundacja Radośni Beneficjentem NIW CRSO PROO  2020

Miło nam poinformować, że Fundacja Radośni została beneficjentem Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018–2030 PROO – Priorytet 5

Wsparcie doraźne Edycja 2020 organizowanego przez Narodowy Instytut Wolności CRSO.

Przeznaczenie otrzymanej dotacji to pomoc doraźna na: budowę przyłącza wodno- kanalizacyjnego do budynku na ulicy WYLOT 6, budowę przyłącza gazowego do granicy działki budynku,  a także na przygotowanie projektu budowlanego na budowę wewnętrznej instalacji gazowej w budynku przy ulicy WYLOT 6 w Milanówku.

Wniosek złożony został przez Prezeskę Fundacji Panią Agnieszkę Izdebską oraz Członka Zarządu Panią Emilię Dąb Szakińską przy wsparciu merytorycznym i konsultacjach  z Panią Magdaleną Żurawską, dla której skierowane są szczególne podziękowania.

niw crso proo 2020